Tekne Karavan Ads

Karavan Çeşitleri Nelerdir ?

Doğa ile iç içe olmak isteyen vatandaşlar otelleri değil artık daha özgür oldukları karavanları tercih ediyor. Kamp turizminin önemli bir parçası olan karavanlara ülkemizde ilgi giderek artıyor. Dünyada ve Türkiye de en çok bilinen ve tercih edilen bir çok çeşit karavan vardır aslında ama en bilinen başlıklar iki çeşit karavan tipini göstermektedir.

1. Motor Karavan
2. Çekme Karavan

1. Motor karavan; Kendine ait bir motor gücü ile hareket edebilen karavan türüdür. Kişilerin tercihlerine göre modernize edilmektedir. Herhangi bir çekiş sağlamaya neden olan taşıta gerek duymaz .Motorkaravanların sınırı ve çeşidi yoktur. Motorlu karavanların çok değişik tipleri vardır ve satın almadan önce bütün alternatifleri dikkatli bir şekilde gözden geçirmeniz gerekmektedir.Nasıl isterseniz o şekilde modifiye ettirebilirsiniz.

efsane kasa motor karavan örneği

2. Çekme Karavan; Kuvvetli motoru olan bir aracın arkasına takılıp istenen yere çekilerek götürülen karavan çeşitidir. Çekme belgesi ile kullanılabilmektedir. Vergisi olmadığı için bu nedenle tercih ediciliği mevcuttur. Karavan çeşitleri arasında en ekonomik karavanlardır. Tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

muhteşem bir çekme karavan örneği

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. sitenizi ve genel olarak paylaşimlarinizi begendim tesekkurler

    YanıtlayınSil

Yorum Kuralları
1. Irk, din, cinsiyet, cinsel yönelime ve şiddete dayalı hiç bir mesaja tolerans gösterilmez.
2. Spam, sayfa içeriği ile alakasız konular, sorular ve diğer ticari yorumlar kabul edilemez.
3. Tüm yorumlar denetlemeye tabidir. Lütfen teknekaravan yorum politikası için tıklayınız.