Tekne Karavan Ads

Destek Ol

Tekne Karavan olarak yalnızca bu platformda hizmet veren bilgi içerikli sitemiz ile herkese fayda sağlamaya, her konuda doğru bilgiye ulaşıp sizlere ulaştırmaya, mesaj, yorum ve forumdaki tartışmalarınıza katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Değerli takipçilerimiz sizlerle aramızdaki sıcak samimiyetten yola çıkarak desteğinizi esirgemeyeceğinizi düşünüyor, bizlere katkıda bulunacağınızı biliyoruz. Bir teşekkür etmenin bile zorlaştığı günümüzde mesaj, yorum, forum yada sayfa ekleme yolu ile yapacağınız tüm katkılar için teşekkür ediyoruz.

Tekne Karavan’a fayda sağlamak istiyorsanız aşağıdaki seçeneklerden birkaçını veya hepsini deneyebilirsiniz.

- Yorum Yazın: Sitemizi diğer web sitelerinden ayıran en büyük özellik yorum bölümü sayesinde ziyaretçi ile kurulan etkileşimdir. Bu etkileşim yorum ile başka bir okura da fayda sağlayabilir. Yayınlarımıza yorumlarınız geldiğinde mutlu olan paylaşım platformuyuz.

- Mail Abonesi Olun: Tekne Karavan’da yayımlanan yayınlarımız ilginizi çektiyse ve yeni yayınlarımızdan anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizde yer alan Tekne Karavan Abone Ol kısmından mail abonesi olabilirsiniz. Mail abonelerine sadece yeni sayfalar yayımlandığında bildirim maili gönderilir.

- Link Verin: Sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda link verebilirsiniz veya blogunuzda “dost siteler”, “faydalı siteler”, “takip ettiğim bloglar” gibi bölümler varsa bu bölüme Tekne Karavan’ı da ekliyebilirsiniz.
        Linkimiz;
<a title="Tekne Karavan" href="https://www.teknekaravan.com/" target="_blank">Bunu Biliyormuydunuz ?</a>
- Tekne Karavan Hakkında Yazın: Bilgi amaçlı platformumuzdan faydalandıysanız, deneyiminizi okurlarınızla paylaşabilirsiniz. Bir blog yazısı yazarak okurlarınıza ilginç bir içerik sunmuş, faydalı bir kaynak önermiş ve bize olabilecek en büyük desteği vermiş olursunuz.

- Yazıları Paylaşın: Bildiğiniz gibi her yazının altında paylaş bölümü var. Siz de sadece birkaç saniyenizi ayırarak beğendiğiniz, faydalı bulduğunuz yazıları sosyal medya hesaplarınızda takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Bunu yapmak sosyal medyada takipçilerimizin artmasına yardımcı olacak ve bizi daha geniş bir aile yapacaktır.

- Sosyal Medyada Takip Edin: Tekne Karavan’da ulaştığınız tüm yayınlarımızı sosyal medya yolu ile belli platformlarda paylaşıyoruz. Bunun dışında bazı platformlarda faydalı bulduğumuz kaynakları vs. (genelde sadece görsel) sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Sitemizdeki sosyal medya hesaplarından bizi takibe alabilirsiniz.

Teşekkürler...

Yorum Gönder

0 Yorumlar