Tekne Karavan Ads

Hakkımızda


Teknekaravan 20.06.2020 yılında yayın hayatına başlamış, sanal ortamda faaliyetlerine imkanlar dahilinde devam edecektir. "Bilmek sonu olmayan bir yoldur ve sonsuz yol ancak sonsuz ilmin sahibine çıkar" düşünce sistemi ile birlikte karavan ve tekne ile ilgili tüm konularda bilgiye giden yolda size dünyaya açılan pencereler açmaya devam edeceğiz. Doğru bilgiye ulaşmak ve sizlerle paylaşmak için kararlıyız. Hızla yükselen değerlerimiz ile birlikte çıtayı yukarıya taşıyacağız.

Teknekaravan sitesinde yayınlanan tüm sayfalarımız bilgi içeriklidir. Sayfalarımızda yer alan bilgilerin güncelliği bugüne kıyasla farklılıklar gösterebilir. Örneğin; paylaşımlarımızdaki bilgiler, paylaşım gününün şartları ile güncel olacaktır. Örneğin; son modeller veya parçalar ile ilgili bilgiler her geçen gün değişen teknoloji ve çağın karşısında eski bilgi olarak zamana  karşı güncelliğini kaybedecektir. Bu durumda bilginin yanlış değil, kendi zamanının doğru bugünün güncel olmayan bilgisi olduğunu düşünmelisiniz.

Teknekaravan sitesindeki bilgi amaçlı içerikler eğer uzmanlık alanınız değilse kesinlikle uygulamalarda uzman kişilerle irtibata geçilmeli bilgi verilmeli danışılmalı, uygulama, eylem uzman kişiye bırakılmalıdır. Telafisi olmayan sorunlarla karşı karşıya kalmanızı asla istemeyiz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar